O nas

Jesteśmy promotorami sztuki współczesnej. Zarówno malarstwo , jak i rzeźba, grafika, fotografia są przedmiotem naszego zainteresowania i pasji. Wspieramy twórców w ich obecności na rynku sztuki oraz pomagamy im dotrzeć do odbiorców. Podpowiadamy kolekcjonerom kierunki poszukiwań.

Dzieła w naszej galerii dostępne są lokalnie w Warszawie ul. Okopowa 58/72 na 1 piętrze Domu Mody Klif. Ponadto dzieła można nabyć za pośrednictwem poniższej platformy sklepu internetowego.

Krystyna Zbylut posiada 20 letnie doświadczenie w pracy w obszarze organizowania wydarzeń artystycznych, aukcji oraz wszelkiego rodzaju aktywności związanej z funkcjonowaniem świata sztuki. Zorganizowała kilkadziesiąt wernisaży. Oprócz tego jest autorką plenerów malarskich (np. plener ‘Rajska Jabłoń”). W roku 2017 zorganizowała aukcję charytatywną “Żeby Ewa żyła w raju”. Ponadto w ramach działalności ZbylutGaleria zorganizowała kilkanaście wydarzeń w ramach autorskiego cyklu "Moda na Sztukę" oraz trzykrotnie współuczestniczyła w organizacji stoiska ZbylutGaleria na Warszawskich Targach Sztuki.

Bogusław Żurek z wykształcenia cybernetyk jest od kilku lat mecenasem sztuki, a także właścicielem Zbylut Galeria, która mieści się w Domu Mody Klif. Współpracuje z kilkoma artystami między innymi Beatą Czapską, Rafałem Olbińskim, Józefem Wilkoniem, Bogusławem Lustykiem, Moniką Krzakiewicz, Łukaszem Krupskim, Jolantą Caban oraz Janem Szulem. Przeprowadził kilkanaście wywiadów w ramach autorskiego cyklu "Moda na Sztukę". Uczestnikami wywiadów byli artyści, dziennikarze zajmujący się sztuką, kolekcjonerzy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl