Kobiety sukcesu Zbylut Galeria
Kobiety sukcesu Zbylut Galeria

22 lutego w naszej galerii miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Wraz z Domem Mody Klif celebrowaliśmy spotkanie kobiet sukcesu Agencja PR Grupa LifeStyle moderowała to spotkanie. Nasza Galeria zapewniła oprawę artystyczną. Piękno sztuki i piękno w samej swojej naturze spotkały się właśnie u nas.

Rafał Olbiński - filozofia tworzenia
Rafał Olbiński - filozofia tworzenia

Rafał Olbiński - filozofia tworzenia - unikalny wywiad z artystą

4 grudnia 2023 Zbylut Galeria oraz DM Klif zorganizowały spotkanie z Rafałem Olbińskim. Mistrz tym razem poza opowieściami o swoim życiu i tworzeniu podzielił się swoją nową pasją twórczą – literaturą. Aktualnie pisze książkę będąca zbiorem opowiadań dotyczącym Jego doświadczeń z pobytu w Nowym York’u. Odbyło się premierowe czytanie fragmentów Zapraszamy !!! 

Wywiad z Rafałem Olbińskim

czytaj całość »
Twórczość Rafała Olbińskiego - podróż przez artystyczne życie
Twórczość Rafała Olbińskiego - podróż przez artystyczne życie

27 lipca Zbylut Galeria oraz DM Klif zorganizowały niezwykłe spotkanie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskich który est zauważony i doceniony na całym świecie – Rafałem Olbińskim. To juz drugie spotkanie z artystą. Tym razem niezwykłe ponieważ Rafał przeprowadził multimedialną prezentację swojej całej twórczości. Zapraszamy do obejrzenia materiału !!!

Podróż przez artystyczne życie 

czytaj całość »
Wywiad z artystą i kolekcjonerem Janem Szulem
Wywiad z kolekcjonerem Janem Szulem

Jan Szul był jedną z kluczowych postaci naszej telewizji. Mało kto wie, że poza dziennikarstwem pasjonuje go kolekcjonowanie dzieł sztuki, a co ciekawsze sam tworzy sztukę. Miał ponad 30 wystaw. Polecamy wywiad z człowiekiem patrzącym na sztukę z obydwu stron – jako kolekcjoner oraz jako twórca – zapraszamy!

Wywiad z Janem Szulem

 

czytaj całość »
Takie były początki naszego działania w DM Klif
Takie były początki naszego działania w DM Klif

4 maja 2021 - rozpoczęliśmy prowadzenie Galerii Sztuki "ZbylutGaleria". Od początku gościła u nas dobra sztuka. Już wkrótce mieli nas odwiedzać znakomici goście - przede wszystkim artyści, ale także kolekcjonerzy, dziennikarze, celebryci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl